Print Brackets

8U
Score
Game Date / Time Location
6
10
Lil legends
Avengers 8U
-vs- 05/19/2018 - 9:00 AM FIELD 4 (EASTGATE)
5
6
Seminole County 8U
RECOIL
-vs- 05/19/2018 - 9:00 AM FIELD 5 (EASTGATE)
5
15
8U South GA Mariners, Inc.
Avengers 8U
-vs- 05/19/2018 - 10:20 AM FIELD 4 (EASTGATE)
2
14
Seminole County 8U
Freeze Baseball
-vs- 05/19/2018 - 10:20 AM FIELD 5 (EASTGATE)
0
16
Lil legends
-vs- 05/19/2018 - 11:40 AM FIELD 4 (EASTGATE)
2
19
RECOIL
Overdrive
-vs- 05/19/2018 - 11:40 AM FIELD 5 (EASTGATE)
17
11
8U South GA Mariners, Inc.
Hi-Def Canes
-vs- 05/19/2018 - 1:00 PM FIELD 4 (EASTGATE)
2
12
Freeze Baseball
Southern Pride
-vs- 05/19/2018 - 1:00 PM FIELD 5 (EASTGATE)
6
14
Hi-Def Canes
-vs- 05/19/2018 - 2:20 PM FIELD 4 (EASTGATE)
9
8
Overdrive
Southern Pride
-vs- 05/19/2018 - 2:20 PM FIELD 5 (EASTGATE)
8
0
Southern Pride
Freeze Baseball
-vs- 05/20/2018 - 8:00 AM FIELD 4 (GROUP A) GM1
17
7
Overdrive
Avengers 8U
-vs- 05/20/2018 - 9:20 AM FIELD 4 (GROUP A) GM2
4
7

Southern Pride
-vs- 05/20/2018 - 10:40 AM FIELD 4 (GROUP A) GM3
10
16
Overdrive
Southern Pride
-vs- 05/20/2018 - 12:00 PM FIELD 4 (GROUP A) CHAMPIONSHIP
9
10
Lil legends
Hi-Def Canes
-vs- 05/20/2018 - 8:00 AM FIELD 5 (GROUP B) GM1
6
4
8U South GA Mariners, Inc.
Seminole County 8U
-vs- 05/20/2018 - 9:20 AM FIELD 5 (GROUP B) GM2
9
8
RECOIL
Hi-Def Canes
-vs- 05/20/2018 - 10:40 AM FIELD 5 (GROUP B) GM3
13
0
8U South GA Mariners, Inc.
RECOIL
-vs- 05/20/2018 - 12:00 PM FIELD 5 (GROUP B) CHAMPIONSHIP

9U
Score
Game Date / Time Location
5
4
Enterprise Express 9U
RAYS
-vs- 05/19/2018 - 9:00 AM FIELD 1 (SB) JAMES OATES
3
13
Freeport Bulldogs
Crush Baseball
-vs- 05/19/2018 - 9:00 AM FIELD 2 (SB) JAMES OATES
9
8
Enterprise Express 9U
Home Plate Chilidogs
-vs- 05/19/2018 - 10:40 AM FIELD 1 (SB) JAMES OATES
6
18
Freeport Bulldogs
South Walton Hawks 9u
-vs- 05/19/2018 - 10:40 AM FIELD 2 (SB) JAMES OATES
3
8
Camp-84-OLD
Beach SOX Baseball
-vs- 05/19/2018 - 9:40 AM FIELD 6 (SB) JAMES OATES
11
13
CR Baseball QT
RAYS
-vs- 05/19/2018 - 12:20 PM FIELD 1 (SB) JAMES OATES
5
9
CR Baseball Rasmus
Crush Baseball
-vs- 05/19/2018 - 12:20 PM FIELD 2 (SB) JAMES OATES
8
16
Team Florida N.
Camp-84-OLD
-vs- 05/19/2018 - 11:20 AM FIELD 6 (SB) JAMES OATES
5
17
MudCats
Home Plate Chilidogs
-vs- 05/19/2018 - 2:00 PM FIELD 1 (SB) JAMES OATES
4
3
CR Baseball Rasmus
South Walton Hawks 9u
-vs- 05/19/2018 - 2:00 PM FIELD 2 (SB) JAMES OATES
13
12
O Dawgs
Beach SOX Baseball
-vs- 05/19/2018 - 1:00 PM FIELD 6 (SB) JAMES OATES
9
16
MudCats
CR Baseball QT
-vs- 05/19/2018 - 3:40 PM FIELD 1 (SB) JAMES OATES
10
1
Team Florida N.
O Dawgs
-vs- 05/19/2018 - 2:40 PM FIELD 6 (SB) JAMES OATES
7
4
CR Baseball Rasmus
Home Plate Chilidogs
-vs- 05/20/2018 - 8:00 AM FIELD 1 (GROUP A) GM1
6
4
South Walton Hawks 9u
Beach SOX Baseball
-vs- 05/20/2018 - 8:00 AM FIELD 6 (GROUP A) GM2
18
3
Crush Baseball
RAYS
-vs- 05/20/2018 - 9:40 AM FIELD 1 (GROUP A) GM3
11
12
Enterprise Express 9U
Camp-84-OLD
-vs- 05/20/2018 - 9:40 AM FIELD 6 (GROUP A) GM4
12
6
CR Baseball Rasmus
Crush Baseball
-vs- 05/20/2018 - 11:20 AM FIELD 1 (GROUP A) GM5
7
4
South Walton Hawks 9u
Camp-84-OLD
-vs- 05/20/2018 - 11:20 AM FIELD 6 (GROUP A) GM6
12
5
CR Baseball Rasmus
South Walton Hawks 9u
-vs- 05/20/2018 - 1:00 PM FIELD 1 (GROUP A) CHAMPIONSHIP
13
6
Freeport Bulldogs
MudCats
-vs- 05/20/2018 - 8:00 AM FIELD 2 (GROUP B) GM1
4
12
CR Baseball QT
O Dawgs
-vs- 05/20/2018 - 9:40 AM FIELD 2 (GROUP B) GM2
15
0
Team Florida N.
Freeport Bulldogs
-vs- 05/20/2018 - 11:20 AM FIELD 2 (GROUP B) GM3
0
11
O Dawgs
Team Florida N.
-vs- 05/20/2018 - 1:00 PM FIELD 2 (GROUP B) CHAMPIONSHIP

10U
Score
Game Date / Time Location
11
1
Tallahassee Tomahawks
High Voltage
-vs- 05/19/2018 - 9:00 AM FIELD 3 (SB) JAMES OATES
11
1
Chaos
The Naturals
-vs- 05/19/2018 - 9:00 AM FIELD 4 (SB) JAMES OATES
5
3
Tallahassee Tomahawks
Southern Pride
-vs- 05/19/2018 - 10:40 AM FIELD 3 (SB) JAMES OATES
19
1
Chaos
Team Elite
-vs- 05/19/2018 - 10:40 AM FIELD 4 (SB) JAMES OATES
4
9
Wiregrass Sports Academy 10U
SA Dash
-vs- 05/19/2018 - 9:40 AM FIELD 5 (SB) JAMES OATES
2
6
High Voltage
Central Alabama Thunder
-vs- 05/19/2018 - 12:20 PM FIELD 3 (SB) JAMES OATES
7
17
Beach Bashers
The Naturals
-vs- 05/19/2018 - 12:20 PM FIELD 4 (SB) JAMES OATES
1
3
EAB 10U
SA Dash
-vs- 05/19/2018 - 11:20 AM FIELD 5 (SB) JAMES OATES
2
6
Southern Pride
Central Alabama Thunder
-vs- 05/19/2018 - 2:00 PM FIELD 3 (SB) JAMES OATES
9
5
Beach Bashers
Team Elite
-vs- 05/19/2018 - 2:00 PM FIELD 4 (SB) JAMES OATES
7
3
EAB 10U
Wiregrass Sports Academy 10U
-vs- 05/19/2018 - 1:00 PM FIELD 5 (SB) JAMES OATES
5
6
SA Dash
EAB 10U
-vs- 05/20/2018 - 8:00 AM FIELD 3 (GROUP A) GM1
7
1
Central Alabama Thunder
The Naturals
-vs- 05/20/2018 - 8:00 AM FIELD 4 (GROUP A) GM2
11
1
Chaos
EAB 10U
-vs- 05/20/2018 - 9:40 AM FIELD 3 (GROUP A) GM3
5
8
Tallahassee Tomahawks
Central Alabama Thunder
-vs- 05/20/2018 - 9:40 AM FIELD 4 (GROUP A) GM4
9
10
Central Alabama Thunder
Chaos
-vs- 05/20/2018 - 11:20 AM FIELD 3 (GROUP A) CHAMPIONSHIP
6
0
High Voltage
Team Elite
-vs- 05/20/2018 - 8:00 AM FIELD 5 (GROUP B) GM1
17
1
Southern Pride
Wiregrass Sports Academy 10U
-vs- 05/20/2018 - 9:40 AM FIELD 5 (GROUP B) GM2
1
12
Beach Bashers
High Voltage
-vs- 05/20/2018 - 11:20 AM FIELD 5 (GROUP B) GM3
7
0
Southern Pride
High Voltage
-vs- 05/20/2018 - 1:00 PM FIELD 5 (GROUP B) CHAMPIONSHIP

11U
Score
Game Date / Time Location
0
15
Hi-Def Canes
Dothan Dragons 11u
-vs- 05/19/2018 - 9:00 AM FIELD 1 (BB) JAMES OATES
12
10
Enterprise Express 11u
Avengers 11U
-vs- 05/19/2018 - 9:00 AM FIELD 4 (BB) JAMES OATES
18
0
South Alabama Dash 11u
Wiregrass Sports Academy 11U
-vs- 05/19/2018 - 9:00 AM FIELD 6 (BB) JAMES OATES
8
7
Hi-Def Canes
Tallahassee Sliders
-vs- 05/19/2018 - 10:40 AM FIELD 1 (BB) JAMES OATES
6
9
Enterprise Express 11u
Top Gun Baseball
-vs- 05/19/2018 - 10:40 AM FIELD 4 (BB) JAMES OATES
2
14
South Alabama Dash 11u
South Walton Hawks 11u
-vs- 05/19/2018 - 10:40 AM FIELD 6 (BB) JAMES OATES
2
11
Team Elite 11U
Dothan Dragons 11u
-vs- 05/19/2018 - 12:20 PM FIELD 1 (BB) JAMES OATES
11
1
colt 45s brewer
Avengers 11U
-vs- 05/19/2018 - 12:20 PM FIELD 4 (BB) JAMES OATES
16
0
Shockwave
Wiregrass Sports Academy 11U
-vs- 05/19/2018 - 12:20 PM FIELD 6 (BB) JAMES OATES
9
4
EAB 11U
Tallahassee Sliders
-vs- 05/19/2018 - 2:00 PM FIELD 1 (BB) JAMES OATES
5
15
CBA 11U
Top Gun Baseball
-vs- 05/19/2018 - 2:00 PM FIELD 4 (BB) JAMES OATES
6
8
Lynn Haven Dolphins
South Walton Hawks 11u
-vs- 05/19/2018 - 2:00 PM FIELD 6 (BB) JAMES OATES
15
0
Hitmen 12
Team Elite 11U
-vs- 05/19/2018 - 3:40 PM FIELD 1 (BB) JAMES OATES
8
3
DKSA ELITE 11U
colt 45s brewer
-vs- 05/19/2018 - 3:40 PM FIELD 4 (BB) JAMES OATES
15
0
Shockwave
Lynn Haven Dolphins
-vs- 05/19/2018 - 3:40 PM FIELD 6 (BB) JAMES OATES
0
16
EAB 11U
Hitmen 12
-vs- 05/19/2018 - 5:20 PM FIELD 1 (BB) JAMES OATES
2
19
CBA 11U
DKSA ELITE 11U
-vs- 05/19/2018 - 5:20 PM FIELD 4 (BB) JAMES OATES
6
5
South Alabama Dash 11u
Enterprise Express 11u
-vs- 05/20/2018 - 8:00 AM FIELD 1 (GROUP A) GM1
9
1
DKSA ELITE 11U
South Walton Hawks 11u
-vs- 05/20/2018 - 8:00 AM FIELD 2 (GROUP A) GM2
7
6
Dothan Dragons 11u
Top Gun Baseball
-vs- 05/20/2018 - 8:00 AM FIELD 6 (GROUP A) GM3
11
1
Hitmen 12
South Alabama Dash 11u
-vs- 05/20/2018 - 9:40 AM FIELD 1 (GROUP A) GM4
5
2
Shockwave
colt 45s brewer
-vs- 05/20/2018 - 9:40 AM FIELD 6 (GROUP A) GM5
3
8
DKSA ELITE 11U
Hitmen 12
-vs- 05/20/2018 - 1:00 PM FIELD 1 (GROUP A) GM6
5
6
Dothan Dragons 11u
Shockwave
-vs- 05/20/2018 - 1:00 PM FIELD 6 (GROUP A) GM7
17
2
Hitmen 12
Shockwave
-vs- 05/20/2018 - 2:40 PM FIELD 1 (GROUP A) CHAMPIONSHIP
16
3
Avengers 11U
Lynn Haven Dolphins
-vs- 05/20/2018 - 8:00 AM FIELD 4 (GROUP B) GM1
10
6
EAB 11U
Wiregrass Sports Academy 11U
-vs- 05/20/2018 - 9:40 AM FIELD 4 (GROUP B) GM2
6
4
Hi-Def Canes
CBA 11U
-vs- 05/20/2018 - 11:20 AM FIELD 1 (GROUP B) GM3
10
13
Tallahassee Sliders
Team Elite 11U
-vs- 05/20/2018 - 11:20 AM FIELD 6 (GROUP B) GM4
12
3
Avengers 11U
EAB 11U
-vs- 05/20/2018 - 11:20 AM FIELD 4 (GROUP B) GM5
8
4
Hi-Def Canes
Team Elite 11U
-vs- 05/20/2018 - 1:00 PM FIELD 4 (GROUP B) GM6
18
2
Avengers 11U
Hi-Def Canes
-vs- 05/20/2018 - 2:40 PM FIELD 4 (GROUP B) CHAMPIONSHIP

12U
Score
Game Date / Time Location
6
10
Southern Brawlers
Covington Cannons
-vs- 05/19/2018 - 9:00 AM FIELD 2 (BB) JAMES OATES
3
6
Wiregrass Cardinals 12U
Beach SOX Baseball
-vs- 05/19/2018 - 9:00 AM FIELD 3 (BB) JAMES OATES
4
2
Enterprise Wildcats 12U
DBC Dothan Dragons 12u
-vs- 05/19/2018 - 9:00 AM FIELD 5 (BB) JAMES OATES
5
7
Southern Brawlers
Tallahassee Heat DeMarini 12u
-vs- 05/19/2018 - 10:40 AM FIELD 2 (BB) JAMES OATES
2
14
Wiregrass Cardinals 12U
Slammers 12U
-vs- 05/19/2018 - 10:40 AM FIELD 3 (BB) JAMES OATES
5
9
Enterprise Wildcats 12U
Tallahassee Stix
-vs- 05/19/2018 - 10:40 AM FIELD 5 (BB) JAMES OATES
13
1
Central Alabama Rebels
Covington Cannons
-vs- 05/19/2018 - 12:20 PM FIELD 2 (BB) JAMES OATES
7
6
Top Gun GC 12U
Beach SOX Baseball
-vs- 05/19/2018 - 12:20 PM FIELD 3 (BB) JAMES OATES
7
9
EAB 12U
DBC Dothan Dragons 12u
-vs- 05/19/2018 - 12:20 PM FIELD 5 (BB) JAMES OATES
5
7
Line Drive 12U Blue
Slammers 12U
-vs- 05/19/2018 - 2:00 PM FIELD 3 (BB) JAMES OATES
20
0
Game On South
Tallahassee Stix
-vs- 05/19/2018 - 2:00 PM FIELD 5 (BB) JAMES OATES
8
8
Line Drive 12U Blue
Top Gun GC 12U
-vs- 05/19/2018 - 3:40 PM FIELD 3 (BB) JAMES OATES
0
8
EAB 12U
Game On South
-vs- 05/19/2018 - 3:40 PM FIELD 5 (BB) JAMES OATES
7
10
Tallahassee Heat DeMarini 12u
-vs- 05/20/2018 - 8:00 AM FIELD 3 (GROUP A) GM1
4
3
Top Gun GC 12U
Beach SOX Baseball
-vs- 05/20/2018 - 9:40 AM FIELD 2 (GROUP A) GM2
9
6
Slammers 12U
DBC Dothan Dragons 12u
-vs- 05/20/2018 - 9:40 AM FIELD 3 (GROUP A) GM3
6
3
Game On South
-vs- 05/20/2018 - 11:20 AM FIELD 2 (GROUP A) GM4
11
0
Central Alabama Rebels
Enterprise Wildcats 12U
-vs- 05/20/2018 - 11:20 AM FIELD 3 (GROUP A) GM5
4
12
Top Gun GC 12U
Game On South
-vs- 05/20/2018 - 1:00 PM FIELD 2 (GROUP A) GM6
3
5
Slammers 12U
Central Alabama Rebels
-vs- 05/20/2018 - 1:00 PM FIELD 3 (GROUP A) GM7
1
12
Game On South
Central Alabama Rebels
-vs- 05/20/2018 - 2:40 PM FIELD 3 (GROUP A) CHAMPIONSHIP
5
7
Southern Brawlers
EAB 12U
-vs- 05/20/2018 - 8:00 AM FIELD 5 (GROUP B) GM1
4
7
Line Drive 12U Blue
Wiregrass Cardinals 12U
-vs- 05/20/2018 - 9:40 AM FIELD 5 (GROUP B) GM2
7
12
Covington Cannons
EAB 12U
-vs- 05/20/2018 - 11:20 AM FIELD 5 (GROUP B) GM3
10
4
Tallahassee Stix
Wiregrass Cardinals 12U
-vs- 05/20/2018 - 1:00 PM FIELD 5 (GROUP B) GM4
0
13
Tallahassee Stix
EAB 12U
-vs- 05/20/2018 - 2:40 PM FIELD 5 (GROUP B) CHAMPIONSHIP

13U
Score
Game Date / Time Location
13
17
Big League Xpress 13U
Team Elite 13U
-vs- 05/19/2018 - 9:00 AM FIELD 3 (EASTGATE)
12
2
13U Niceville Traveling Eagles
Dothan Dragons Blue
-vs- 05/19/2018 - 8:00 AM HARDY (MIRACLE)
2
12
East Coast Sox 13U
Southeast Elite
-vs- 05/19/2018 - 8:00 AM BREWTON (MIRACLE)
7
5
Tri State Raptors
Team Elite 13U
-vs- 05/19/2018 - 10:50 AM FIELD 3 (EASTGATE)
12
2
13U Niceville Traveling Eagles
Klutch Baseball
-vs- 05/19/2018 - 9:50 AM HARDY (MIRACLE)
2
12
East Coast Sox 13U
DSE Baseball 13U
-vs- 05/19/2018 - 9:50 AM BREWTON (MIRACLE)
2
10
Big League Xpress 13U
Americus Travelers
-vs- 05/19/2018 - 12:40 PM FIELD 3 EASTGATE
7
6
Dothan Dragons Blue
Game On South Columbus
-vs- 05/19/2018 - 11:40 AM HARDY (MIRACLE)
4
13
Game On South
Southeast Elite
-vs- 05/19/2018 - 11:40 AM BREWTON (MIRACLE)
20
4
Fairhope Pirates
Tri State Raptors
-vs- 05/19/2018 - 2:30 PM FIELD 3 (EASTGATE)
10
5
Klutch Baseball
Game On South Columbus
-vs- 05/19/2018 - 1:30 PM HARDY (MIRACLE)
1
14
Game On South
DSE Baseball 13U
-vs- 05/19/2018 - 1:30 PM BREWTON (MIRACLE)
4
2
Fairhope Pirates
Americus Travelers
-vs- 05/19/2018 - 4:20 PM FIELD 3 (EASTGATE)
8
4
Fairhope Pirates
Americus Travelers
-vs- 05/20/2018 - 8:00 AM HARDY (GROUP A) GM1
10
2
Southeast Elite
Klutch Baseball
-vs- 05/20/2018 - 8:00 AM BREWTON (GROUP A) GM2
13
4
DSE Baseball 13U
Team Elite 13U
-vs- 05/20/2018 - 9:50 AM HARDY (GROUP A) GM3
7
4
13U Niceville Traveling Eagles
Dothan Dragons Blue
-vs- 05/20/2018 - 9:50 AM BREWTON (GROUP A) GM4
4
3
Fairhope Pirates
DSE Baseball 13U
-vs- 05/20/2018 - 11:40 AM HARDY (GROUP A) GM5
8
10
Southeast Elite
13U Niceville Traveling Eagles
-vs- 05/20/2018 - 11:40 AM BREWTON (GROUP A) GM6
6
1
Fairhope Pirates
13U Niceville Traveling Eagles
-vs- 05/20/2018 - 1:30 PM HARDY (GROUP A) CHAMPIONSHIP
6
3
Big League Xpress 13U
Game On South
-vs- 05/20/2018 - 8:00 AM FIELD 3 (GROUP B) EASTGATE (GM1)
7
12
Game On South Columbus
East Coast Sox 13U
-vs- 05/20/2018 - 9:50 AM FIELD 3 (GROUP B) EASTGATE (GM2)
8
9
Tri State Raptors
Big League Xpress 13U
-vs- 05/20/2018 - 11:40 AM FIELD 3 (GROUP B) EASTGATE (GM3)
7
12
East Coast Sox 13U
Big League Xpress 13U
-vs- 05/20/2018 - 1:30 PM FIELD 3 (GROUP B) EASTGATE (CHAMPIONSHIP)