Print Brackets

8U
Score
Game Date / Time Location
11
5
Tallahassee Heat 8U
South Ga As
-vs- 06/06/2020 - 8:30 AM FIELD 9
7
8
Tallahassee Heat 8U
Sandlot Legends 8u
-vs- 06/06/2020 - 9:40 AM FIELD 9
2
8
South Ga As
Dirtbags
-vs- 06/06/2020 - 10:50 AM FIELD 9
15
3
Sandlot Legends 8u
Showstoppers 7U
-vs- 06/06/2020 - 12:00 PM FIELD 9
2
13
Dirtbags
Crenshaw Patriots
-vs- 06/06/2020 - 1:10 PM FIELD 9
18
0
Panhandle Elite
Showstoppers 7U
-vs- 06/06/2020 - 2:20 PM FIELD 9
11
1
Panhandle Elite
Crenshaw Patriots
-vs- 06/06/2020 - 3:30 PM FIELD 9
-
-
Seed 3
Seed 6
-vs- 06/07/2020 - 8:00 AM FIELD 9 (GM1)
-
-
Seed 2
Seed 7
-vs- 06/07/2020 - 9:20 AM FIELD 9 (GM2)
-
-
Winner Game 1
Winner Game 2
-vs- 06/07/2020 - 10:40 AM FIELD 9 (GM3)
-
-
Seed 4
Seed 5
-vs- 06/07/2020 - 12:00 PM FIELD 9 (GM4)
-
-
Seed 1
Winner Game 4
-vs- 06/07/2020 - 1:20 PM FIELD 9 (GM5)
-
-
Winner Game 3
Winner Game 5
-vs- 06/07/2020 - 2:40 PM FIELD 9 (CHAMPIONSHIP)

9U
Score
Game Date / Time Location
4
5
Tallahassee Renegades
South Alabama Rattlers
-vs- 06/06/2020 - 9:00 AM FIELD 6
9
4
South Alabama Rattlers
L A Owls
-vs- 06/06/2020 - 10:30 AM FIELD 6
8
4
Southern Closers
Tallahassee Renegades
-vs- 06/06/2020 - 12:00 PM FIELD 6
14
1
South Alabama Arrows
Wiregrass Aces
-vs- 06/06/2020 - 1:30 PM FIELD 6
2
6
L A Owls
Avengers 9U
-vs- 06/06/2020 - 1:30 PM FIELD 7
3
6
Wiregrass Aces
Southern Closers
-vs- 06/06/2020 - 3:00 PM FIELD 6
16
6
Avengers 9U
South Alabama Arrows
-vs- 06/06/2020 - 4:30 PM FIELD 6
-
-
Seed 3
Seed 6
-vs- 06/07/2020 - 8:00 AM FIELD 6 (GM1)
-
-
Seed 2
Seed 7
-vs- 06/07/2020 - 8:00 AM FIELD 7 (GM2)
-
-
Seed 4
Seed 5
-vs- 06/07/2020 - 9:30 AM FIELD 6 (GM3)
-
-
Winner Game 1
Winner Game 2
-vs- 06/07/2020 - 11:00 AM FIELD 6 (GM4)
-
-
Seed 1
Winner Game 3
-vs- 06/07/2020 - 12:30 PM FIELD 6 (GM5)
-
-
Winner Game 4
Winner Game 5
-vs- 06/07/2020 - 2:00 PM FIELD 6 (CHAMPIONSHIP)

10U
Score
Game Date / Time Location
10
0
Powermill 10U
Line Drive BLUE 10U
-vs- 06/06/2020 - 9:00 AM FIELD 7
6
3
Overdrive 10U
Tri City Dream
-vs- 06/06/2020 - 9:00 AM FIELD 8
2
2
Headland Hawks
Powermill 10U
-vs- 06/06/2020 - 10:30 AM FIELD 7
1
4
Tri City Dream
NWF Baseball
-vs- 06/06/2020 - 10:30 AM FIELD 8
5
8
Line Drive BLUE 10U
Overdrive 10U
-vs- 06/06/2020 - 12:00 PM FIELD 7
3
5
SOUTHEAST ALABAMA IRONMEN
NWF Baseball
-vs- 06/06/2020 - 12:00 PM FIELD 8
3
1
Headland Hawks
Tallahassee Renegades
-vs- 06/06/2020 - 1:30 PM FIELD 8
2
3
Montgomery Brewers
SOUTHEAST ALABAMA IRONMEN
-vs- 06/06/2020 - 3:00 PM FIELD 7
5
0
Tallahassee Renegades
Chaos
-vs- 06/06/2020 - 3:00 PM FIELD 8
2
8
Chaos
Montgomery Brewers
-vs- 06/06/2020 - 4:30 PM FIELD 7
-
-
Seed 4
Seed 5
-vs- 06/07/2020 - 9:30 AM FIELD 7 (GM1) GROUP A
-
-
Seed 2
Seed 3
-vs- 06/07/2020 - 11:00 AM FIELD 7 (GM2) GROUP A
-
-
Seed 1
Winner Game 1
-vs- 06/07/2020 - 12:30 PM FIELD 7 (GM3) GROUP A
-
-
Winner Game 2
Winner Game 3
-vs- 06/07/2020 - 2:00 PM FIELD 7 (GROUP A) CHAMPIONSHIP
-
-
Seed 9
Seed 10
-vs- 06/07/2020 - 8:00 AM FIELD 8 (GM1) GROUP B
-
-
Seed 7
Seed 8
-vs- 06/07/2020 - 9:40 AM FIELD 8 (GM2) GROUP B
-
-
Seed 6
Winner Game 1
-vs- 06/07/2020 - 11:20 AM FIELD 8 (GM3) GROUP B
-
-
Winner Game 2
Winner Game 3
-vs- 06/07/2020 - 1:00 PM FIELD 8 (GROUP B) CHAMPIONSHIP

11U
Score
Game Date / Time Location
16
2
Florida Prospects Baseball
Southern Closers
-vs- 06/06/2020 - 8:00 AM FIELD 1
4
4
Tallahassee Bombers
Regulators
-vs- 06/06/2020 - 8:00 AM FIELD 5
3
2
Southern Closers
Tallahassee Heat
-vs- 06/06/2020 - 9:30 AM FIELD 1
2
5
Crush Baseball
Regulators
-vs- 06/06/2020 - 9:30 AM FIELD 5
3
4
Florida Prospects Baseball
Home Plate chilidogs
-vs- 06/06/2020 - 11:00 AM FIELD 1
12
0
Enterprise Express 11U
Tallahassee Bombers
-vs- 06/06/2020 - 11:00 AM FIELD 5
10
2
Tallahassee Heat
Camp-84
-vs- 06/06/2020 - 12:30 PM FIELD 1
6
3
Enterprise Express 11U
Crush Baseball
-vs- 06/06/2020 - 12:30 PM FIELD 5
0
16
Chiefs
Home Plate chilidogs
-vs- 06/06/2020 - 2:00 PM FIELD 1
15
7
Sandlot
Camp-84
-vs- 06/06/2020 - 2:00 PM FIELD 5
19
0
Sandlot
Chiefs
-vs- 06/06/2020 - 3:30 PM FIELD 1
-
-
Seed 4
Seed 5
-vs- 06/07/2020 - 8:00 AM FIELD 1 (GM1) GROUP A
-
-
Seed 3
Seed 6
-vs- 06/07/2020 - 9:30 AM FIELD 1 (GM2) GROUP A
-
-
Seed 2
Seed 7
-vs- 06/07/2020 - 9:30 AM FIELD 5 (GM3) GROUP A
-
-
Seed 1
Seed 8
-vs- 06/07/2020 - 11:00 AM FIELD 1 (GM4) GROUP A
-
-
Winner Game 1
Winner Game 4
-vs- 06/07/2020 - 12:30 PM FIELD 1 (GM5) GROUP A
-
-
Winner Game 2
Winner Game 3
-vs- 06/07/2020 - 12:30 PM FIELD 5 (GM6) GROUP A
-
-
Winner Game 5
Winner Game 6
-vs- 06/07/2020 - 2:00 PM FIELD 1 (GROUP A) CHAMPIONSHIP
-
-
Seed 10
Seed 11
-vs- 06/07/2020 - 11:00 AM FIELD 5 (GM1) GROUP B
-
-
Seed 9
Winner Game 1
-vs- 06/07/2020 - 2:00 PM FIELD 5 (GROUP B) CHAMPIONSHIP

12U
Score
Game Date / Time Location
0
4
Tri County Lightning
Tallahassee Renegades
-vs- 06/06/2020 - 8:00 AM FIELD 4
7
0
Tri County Lightning
Tallahassee Bombers
-vs- 06/06/2020 - 9:30 AM FIELD 4
7
3
Tallahassee Renegades
High Voltage
-vs- 06/06/2020 - 11:00 AM FIELD 4
6
4
High Voltage
Tallahassee Bombers
-vs- 06/06/2020 - 12:30 PM FIELD 4
5
6
Auburn Cubs
WSA 12U RED
-vs- 06/06/2020 - 2:00 PM FIELD 4
0
25
WSA 12U RED
Chaos
-vs- 06/06/2020 - 3:30 PM FIELD 4
0
7
Auburn Cubs
Chaos
-vs- 06/06/2020 - 5:00 PM FIELD 4
-
-
Seed 3
Seed 6
-vs- 06/07/2020 - 8:00 AM FIELD 5 (GM1)
-
-
Seed 2
Seed 7
-vs- 06/07/2020 - 8:00 AM FIELD 4 (GM2)
-
-
Winner Game 1
Winner Game 2
-vs- 06/07/2020 - 9:30 AM FIELD 4 (GM3)
-
-
Seed 4
Seed 5
-vs- 06/07/2020 - 11:00 AM FIELD 4 (GM4)
-
-
Seed 1
Winner Game 4
-vs- 06/07/2020 - 12:30 PM FIELD 4 (GM5)
-
-
Winner Game 3
Winner Game 5
-vs- 06/07/2020 - 2:00 PM FIELD 4 (CHAMPIONSHIP)

13U
Score
Game Date / Time Location
9
5
Titans
Dothan Bandits
-vs- 06/06/2020 - 9:00 AM FIELD 3
6
13
Titans
Bay County Bandits
-vs- 06/06/2020 - 10:40 AM FIELD 3
3
16
Dothan Bandits
Enterprise Express
-vs- 06/06/2020 - 12:20 PM FIELD 3
5
2
Enterprise Express
Bay County Bandits
-vs- 06/06/2020 - 2:00 PM FIELD 3
-
-
Seed 2
Seed 3
-vs- 06/07/2020 - 9:00 AM FIELD 3 (GM1)
-
-
Seed 1
Seed 4
-vs- 06/07/2020 - 10:40 AM FIELD 3 (GM2)
-
-
Winner Game 1
Winner Game 2
-vs- 06/07/2020 - 12:20 PM FIELD 3 (CHAMPIONSHIP)

14U
Score
Game Date / Time Location
8
4
Wiregrass Cardinals 14U
Panhandle Trojans
-vs- 06/06/2020 - 8:00 AM FIELD 2
5
5
Wiregrass Cardinals 14U
Bama Blue Jays 14U
-vs- 06/06/2020 - 9:40 AM FIELD 2
0
5
Panhandle Trojans
Titletown Heat 14U
-vs- 06/06/2020 - 11:20 AM FIELD 2
1
11
Bama Blue Jays 14U
Powermill 14U Harrison
-vs- 06/06/2020 - 1:00 PM FIELD 2
4
3
East Coast Sox 14U 2020
Titletown Heat 14U
-vs- 06/06/2020 - 2:40 PM FIELD 2
6
1
East Coast Sox 14U 2020
Powermill 14U Harrison
-vs- 06/06/2020 - 4:20 PM FIELD 2
-
-
Seed 4
Seed 5
-vs- 06/07/2020 - 8:00 AM FIELD 2 (GM1)
-
-
Seed 3
Seed 6
-vs- 06/07/2020 - 9:40 AM FIELD 2 (GM2)
-
-
Seed 1
Winner Game 1
-vs- 06/07/2020 - 11:20 AM FIELD 2 (GM3)
-
-
Seed 2
Winner Game 2
-vs- 06/07/2020 - 1:00 PM FIELD 2 (GM4)
-
-
Winner Game 3
Winner Game 4
-vs- 06/07/2020 - 2:40 PM FIELD 2 (CHAMPIONSHIP)