Home | Membership | Age Calculator | Looking for a Team/Player? | Information / About Us | Team Insurance
Silver Slugger | Point Standings | World Series | Ring | TBUSA Rules | Contact Us | Login / Join

TBUSA MEMORIAL DAY CLASSIC

PUBLIX SPORTS COMPLEX / PANAMA CITY BEACH, FL
May 25, 2024 through May 26, 2024

**2024 SEASON BASEBALL SCHEDULE**  (PANAMA CITY BEACH, FLORIDA) 

ENTRY FEE: 7U-8U FREE, 9U-15U $375.   COME JOIN TBUSA.  LIMITED  SLOTS AVAILABLE DON'T WAIT AND MISS OUT REGISTER YOUR TEAM TODAY TO SAVE YOUR SPOT. 

 

 

TEAMS LISTED HAVE CONFIRMED PLAYING

BRACKETS POSTED WEDNESDAY AT MIDNIGHT

 

 Approved Equipment Only Turf Complex

ONLY TURF/TENNIS SHOES ON PITCHING MOUNDS

No Spikes/Metal Cleats
(Molded cleats or Athletic shoes ONLY) 
No Peanuts. No Gum. No Seeds IN PARK 
No Tobacco of any kind IN PARK 
No Sports Drinks (Only Water in Dugouts or on Fields)
No Alcohol  
No Sharp Objects 
No Pets. No Bicycles. No Scooters. ETC. 
PLEASE FOLLOW THE RULES
 
 
 
7U
Team Name Age City, State
Perry Prime 7 Bonaire, GA
Flyers Baseball 7 Pace, FL
5 Star Gulf Coast 7u - Clark 7 Panama City, FL
Prime Baseball 7 Panama City, FL
Canes FL Panhandle 7 Santa Rosa Beach, FL

8U
Team Name Age City, State
Panama City Pearls 8 Panama City, FL
FB Ballers 8 Tallahassee, FL
Panhandle Hurricanes 8u 8 Panama city, FL
Capital City Heat 8 Montgomery, AL
AA Arrows 8U 8 Andalusia, AL

9U
Team Name Age City, State
Gulf Coast Crush 8U 9 Panama City, FL
Hitmen 9u 9 Enterprise, AL
Albany Xpress 9U 9 Albany, GA
Pickups 9 Panama City Beach, FL
Wiregrass Select 9U 9 Enterprise, AL
Canes FL Panhandle 9 Santa Rosa Beach, FL
South Walton Hawks Black 9U 9 Santa Rosa Beach, FL

10U
Team Name Age City, State
Hustle Scott Hemond Baseball 10 Destin, FL
South Alabama Raptors 10 Greenville, AL
5 Star Gulf Coast 10u - Levins 10 Panama City, FL
South Walton Hawks 10U 10 Santa Rosa Beach, FL
Albany Xpress 10 Albany, GA
Suwannee Bombers 10u 10 Live Oak, FL
Montgomery Ducks 10 Montgomery, AL
USA Prime Panhandle 10 Marianna, FL
YGB 10 Columbus, GA
Canes FL Panhandle- Black 10 Santa Rosa Beach, FL
5 Star Gulf Coast 10u - Hirsch 10 Panama City, FL

11U
Team Name Age City, State
Troy Warriors 11U 11 Troy, AL
South Walton Hawks 11U Gray Team 11 Inlet Beach, FL
11U Prospects - Lassetter 11 Thomasville, GA
5 Star Mafia Gulf Coast 11u- Jones 11 Panama City Beach, FL
Farm Factory Baseballl 11 Monroe, GA
Albany Xpress 11U 11 Albany, GA
Canes FL Panhandle- Gold 10 Santa Rosa Beach, FL
Pelicans 11 Panama City, FL

12U
Team Name Age City, State
Hawks 12U (King) 12 SANTA ROSA BEACH, FL
South Walton Hawks 12U - Jarvis 12 Santa Rosa Beach, FL
The Deep 12 Tallahassee, FL
South Walton Hawks 12U 12 Santa Rosa Beach, FL
Panama City Mavericks 12 Panama City, FL
Gulf Coast Elite 12 Brewton, AL
Florida Ice 12 Panama City, FL
Diamond Athletics 12u 12 Enterprise, AL
Tallahassee Bombers 12 Tallahassee, FL

13U
Team Name Age City, State
South Walton Hawks 13U 13 Santa Rosa Beach, FL
Spanish Fort Elite 13 Spanish Fort, AL
South Alabama Arrows 13 Andalusia, AL
South Houston Tribe 13 Cottonwood, AL
Raptors 13 Greenville, AL
850 Waves 13 Lynn Haven, FL
Saxons 13U 13 Leesburg, GA
YGB 13 Columbus, GA
Hotbox 13u 13 Silverhill, AL

14U
Team Name Age City, State
Cutters 14U 14 Moultrie, GA
Strike Zone 14 Eufaula, AL
YGB 14U 14 Columbus, GA
WooSox 14 Southport, FL
Canes FL Panhandle 14 Santa Rosa Beach, FL
Canes Southeast 14U - Wiregrass 14 Dothan, AL
Clubhouse Baseball 14 Molino, FL

15U
No teams have registered for this age group.

16U
No teams have registered for this age group.

17U
No teams have registered for this age group.

18U
No teams have registered for this age group.

Print Brackets

7U
Score
Game Date / Time Location
6
10
Flyers Baseball
Perry Prime
-vs- 05/25/2024 - 1:00 PM FIELD 8A
12
14
Flyers Baseball
5 Star Gulf Coast 7u - Clark
-vs- 05/25/2024 - 2:00 PM FIELD 8A
17
9
Perry Prime
Canes FL Panhandle
-vs- 05/25/2024 - 3:00 PM FIELD 8A
9
9
Prime Baseball
5 Star Gulf Coast 7u - Clark
-vs- 05/25/2024 - 4:00 PM FIELD 8A
5
5
Prime Baseball
Canes FL Panhandle
-vs- 05/25/2024 - 5:00 PM FIELD 8A
13
11
Canes FL Panhandle
Flyers Baseball
-vs- 05/26/2024 - 12:40 PM FIELD 8A (GM1)
6
14
5 Star Gulf Coast 7u - Clark
Prime Baseball
-vs- 05/26/2024 - 1:50 PM FIELD 8A (GM2)
12
10
Perry Prime
Canes FL Panhandle
-vs- 05/26/2024 - 3:00 PM FIELD 8A (GM3)
12
18
Prime Baseball
Perry Prime
-vs- 05/26/2024 - 4:10 PM FIELD 8A (CHAMPIONSHIP)

8U
Score
Game Date / Time Location
16
3
AA Arrows 8U
Panama City Pearls
-vs- 05/25/2024 - 8:00 AM FIELD 8A
4
12
AA Arrows 8U
Capital City Heat
-vs- 05/25/2024 - 9:00 AM FIELD 8A
13
0
Panama City Pearls
FB Ballers
-vs- 05/25/2024 - 10:00 AM FIELD 8A
13
5
Capital City Heat
Panhandle Hurricanes 8u
-vs- 05/25/2024 - 11:00 AM FIELD 8A
5
11
FB Ballers
Panhandle Hurricanes 8u
-vs- 05/25/2024 - 12:00 PM FIELD 8A
12
2
Panhandle Hurricanes 8u
FB Ballers
-vs- 05/26/2024 - 8:00 AM FIELD 8A (GM1)
8
2
AA Arrows 8U
Panama City Pearls
-vs- 05/26/2024 - 9:10 AM FIELD 8A (GM2)
10
4
Capital City Heat
Panhandle Hurricanes 8u
-vs- 05/26/2024 - 10:20 AM FIELD 8A (GM3)
10
11
Capital City Heat
AA Arrows 8U
-vs- 05/26/2024 - 11:30 AM FIELD 8A (CHAMPIONSHIP)

9U
Score
Game Date / Time Location
9
8
Hitmen 9u
Gulf Coast Crush 8U
-vs- 05/25/2024 - 8:00 AM FIELD 8B
7
6
Hitmen 9u
Albany Xpress 9U
-vs- 05/25/2024 - 9:40 AM FIELD 8B
7
5
Albany Xpress 9U
Gulf Coast Crush 8U
-vs- 05/25/2024 - 11:20 AM FIELD 8B
5
23
Wiregrass Select 9U
South Walton Hawks Black 9U
-vs- 05/25/2024 - 1:00 PM FIELD 8B
11
2
Canes FL Panhandle
Pickups
-vs- 05/25/2024 - 2:40 PM FIELD 8B
16
9
Canes FL Panhandle
Wiregrass Select 9U
-vs- 05/25/2024 - 4:20 PM FIELD 8B
10
10
South Walton Hawks Black 9U
Pickups
-vs- 05/25/2024 - 4:20 PM FIELD 9A
19
1
South Walton Hawks Black 9U
Gulf Coast Crush 8U
-vs- 05/26/2024 - 8:00 AM FIELD 8B (GM1)
8
12
Hitmen 9u
Wiregrass Select 9U
-vs- 05/26/2024 - 8:00 AM FIELD 9A (GM2)
0
12
Albany Xpress 9U
Pickups
-vs- 05/26/2024 - 9:40 AM FIELD 8B (GM3)
11
7
South Walton Hawks Black 9U
Wiregrass Select 9U
-vs- 05/26/2024 - 11:20 AM FIELD 8B (GM4)
4
13
Canes FL Panhandle
Pickups
-vs- 05/26/2024 - 1:00 PM FIELD 8B (GM5)
9
6
South Walton Hawks Black 9U
Pickups
-vs- 05/26/2024 - 2:40 PM FIELD 8B (CHAMPIONSHIP)

10U
Score
Game Date / Time Location
4
8
YGB
5 Star Gulf Coast 10u - Hirsch
-vs- 05/25/2024 - 8:00 AM FIELD 9A
9
10
Hustle Scott Hemond Baseball
5 Star Gulf Coast 10u - Levins
-vs- 05/25/2024 - 8:00 AM FIELD 9B
4
5
YGB
Canes FL Panhandle- Black
-vs- 05/25/2024 - 9:40 AM FIELD 9A
5
2
Hustle Scott Hemond Baseball
USA Prime Panhandle
-vs- 05/25/2024 - 9:40 AM FIELD 9B
9
4
Montgomery Ducks
5 Star Gulf Coast 10u - Hirsch
-vs- 05/25/2024 - 11:20 AM FIELD 9A
4
21
Albany Xpress
5 Star Gulf Coast 10u - Levins
-vs- 05/25/2024 - 11:20 AM FIELD 9B
4
7
Montgomery Ducks
USA Prime Panhandle
-vs- 05/25/2024 - 1:00 PM FIELD 9A
8
8
Canes FL Panhandle- Black
Suwannee Bombers 10u
-vs- 05/25/2024 - 1:00 PM FIELD 9B
5
14
South Alabama Raptors
Albany Xpress
-vs- 05/25/2024 - 2:40 PM FIELD 9A
11
2
Suwannee Bombers 10u
South Walton Hawks 10U
-vs- 05/25/2024 - 2:40 PM FIELD 9B
15
0
South Alabama Raptors
South Walton Hawks 10U
-vs- 05/25/2024 - 4:20 PM FIELD 9B
5
3
YGB
South Walton Hawks 10U
-vs- 05/26/2024 - 9:40 AM FIELD 9A (GROUP B) GM1
5
1
Albany Xpress
South Alabama Raptors
-vs- 05/26/2024 - 11:20 AM FIELD 9A (GROUP B) GM2
2
7
5 Star Gulf Coast 10u - Hirsch
YGB
-vs- 05/26/2024 - 1:00 PM FIELD 9A (GROUP B) GM3
10
9
Albany Xpress
YGB
-vs- 05/26/2024 - 2:40 PM FIELD 9A (GROUP B) CHAMPIONSHIP
6
5
USA Prime Panhandle
Montgomery Ducks
-vs- 05/26/2024 - 8:00 AM FIELD 9B (GROUP A) GM1
3
9
Canes FL Panhandle- Black
Hustle Scott Hemond Baseball
-vs- 05/26/2024 - 9:40 AM FIELD 9B (GROUP A) GM2
10
2
5 Star Gulf Coast 10u - Levins
USA Prime Panhandle
-vs- 05/26/2024 - 11:20 AM FIELD 9B (GROUP A) GM3
10
4
Suwannee Bombers 10u
Hustle Scott Hemond Baseball
-vs- 05/26/2024 - 1:00 PM FIELD 9B (GROUP A) GM4
6
5
5 Star Gulf Coast 10u - Levins
Suwannee Bombers 10u
-vs- 05/26/2024 - 2:40 PM FIELD 9B (GROUP A) CHAMPIONSHIP

11U
Score
Game Date / Time Location
3
6
Pelicans
Canes FL Panhandle- Gold
-vs- 05/25/2024 - 8:00 AM FIELD 5
5
8
South Walton Hawks 11U Gray Team
5 Star Mafia Gulf Coast 11u- Jones
-vs- 05/25/2024 - 8:00 AM FIELD 6
1
15
Pelicans
11U Prospects - Lassetter
-vs- 05/25/2024 - 9:40 AM FIELD 5
2
14
South Walton Hawks 11U Gray Team
Farm Factory Baseballl
-vs- 05/25/2024 - 9:40 AM FIELD 6
2
7
Albany Xpress 11U
Canes FL Panhandle- Gold
-vs- 05/25/2024 - 11:20 AM FIELD 5
2
9
5 Star Mafia Gulf Coast 11u- Jones
Farm Factory Baseballl
-vs- 05/25/2024 - 11:20 AM FIELD 6
2
6
11U Prospects - Lassetter
Troy Warriors 11U
-vs- 05/25/2024 - 1:00 PM FIELD 5
1
5
Albany Xpress 11U
Troy Warriors 11U
-vs- 05/25/2024 - 2:40 PM FIELD 5
6
4
Albany Xpress 11U
Pelicans
-vs- 05/26/2024 - 8:00 AM FIELD 6 (GROUP B) GM1
12
7
5 Star Mafia Gulf Coast 11u- Jones
South Walton Hawks 11U Gray Team
-vs- 05/26/2024 - 9:40 AM FIELD 6 (GROUP B) GM2
7
5
Albany Xpress 11U
5 Star Mafia Gulf Coast 11u- Jones
-vs- 05/26/2024 - 1:10 PM FIELD 5 (GROUP B) CHAMPIONSHIP
0
21
Farm Factory Baseballl
Canes FL Panhandle- Gold
-vs- 05/26/2024 - 8:00 AM FIELD 5 (GROUP A) GM1
4
5
Troy Warriors 11U
11U Prospects - Lassetter
-vs- 05/26/2024 - 9:40 AM FIELD 5 (GROUP A) GM2
5
6
11U Prospects - Lassetter
Canes FL Panhandle- Gold
-vs- 05/26/2024 - 11:20 AM FIELD 5 (GROUP A) CHAMPIONSHIP

12U
Score
Game Date / Time Location
6
7
Florida Ice
South Walton Hawks 12U
-vs- 05/25/2024 - 8:00 AM FIELD 7
7
3
Florida Ice
Hawks 12U (King)
-vs- 05/25/2024 - 9:40 AM FIELD 7
12
6
South Walton Hawks 12U
Panama City Mavericks
-vs- 05/25/2024 - 11:20 AM FIELD 7
1
6
Tallahassee Bombers
South Walton Hawks 12U - Jarvis
-vs- 05/25/2024 - 1:00 PM FIELD 6
4
14
Hawks 12U (King)
Gulf Coast Elite
-vs- 05/25/2024 - 1:00 PM FIELD 7
12
6
Diamond Athletics 12u
Tallahassee Bombers
-vs- 05/25/2024 - 2:40 PM FIELD 6
3
2
The Deep
Panama City Mavericks
-vs- 05/25/2024 - 2:40 PM FIELD 7
10
2
Diamond Athletics 12u
South Walton Hawks 12U - Jarvis
-vs- 05/25/2024 - 4:20 PM FIELD 6
1
16
The Deep
Gulf Coast Elite
-vs- 05/25/2024 - 4:20 PM FIELD 7
7
3
Panama City Mavericks
Tallahassee Bombers
-vs- 05/26/2024 - 11:20 AM FIELD 6 (GROUP B) GM1
0
8
Hawks 12U (King)
The Deep
-vs- 05/26/2024 - 1:00 PM FIELD 6 (GROUP B) GM2
7
3
Panama City Mavericks
The Deep
-vs- 05/26/2024 - 2:40 PM FIELD 6 (GROUP B) CHAMPIONSHIP
1
5
Florida Ice
South Walton Hawks 12U - Jarvis
-vs- 05/26/2024 - 8:00 AM FIELD 7 (GROUP A) GM1
0
6
Diamond Athletics 12u
South Walton Hawks 12U
-vs- 05/26/2024 - 9:40 AM FIELD 7 (GROUP A) GM2
8
5
Gulf Coast Elite
South Walton Hawks 12U - Jarvis
-vs- 05/26/2024 - 11:20 AM FIELD 7 (GROUP A) GM3
4
5
South Walton Hawks 12U
Gulf Coast Elite
-vs- 05/26/2024 - 1:00 PM FIELD 7 (GROUP A) CHAMPIONSHIP

13U
Score
Game Date / Time Location
5
10
YGB
850 Waves
-vs- 05/25/2024 - 8:00 AM FIELD 3
9
6
South Alabama Arrows
Spanish Fort Elite
-vs- 05/25/2024 - 8:00 AM FIELD 4
5
11
850 Waves
Spanish Fort Elite
-vs- 05/25/2024 - 9:40 AM FIELD 3
7
3
South Alabama Arrows
Hotbox 13u
-vs- 05/25/2024 - 9:40 AM FIELD 4
12
4
YGB
Saxons 13U
-vs- 05/25/2024 - 11:20 AM FIELD 3
2
1
South Walton Hawks 13U
Raptors
-vs- 05/25/2024 - 11:20 AM FIELD 4
0
26
South Houston Tribe
Saxons 13U
-vs- 05/25/2024 - 1:00 PM FIELD 3
2
18
Hotbox 13u
Raptors
-vs- 05/25/2024 - 1:00 PM FIELD 4
3
22
South Houston Tribe
South Walton Hawks 13U
-vs- 05/25/2024 - 2:40 PM FIELD 3
2
10
850 Waves
Hotbox 13u
-vs- 05/26/2024 - 8:00 AM FIELD 4 (GROUP B) GM1
10
2
YGB
South Houston Tribe
-vs- 05/26/2024 - 9:40 AM FIELD 4 (GROUP B) GM2
3
6
Hotbox 13u
YGB
-vs- 05/26/2024 - 11:20 AM FIELD 4 (GROUP B) CHAMPIONSHIP
4
11
Saxons 13U
Spanish Fort Elite
-vs- 05/26/2024 - 8:00 AM FIELD 3 (GROUP A) GM1
17
2
South Alabama Arrows
Raptors
-vs- 05/26/2024 - 9:40 AM FIELD 3 (GROUP A) GM2
3
1
South Walton Hawks 13U
Spanish Fort Elite
-vs- 05/26/2024 - 11:20 AM FIELD 3 (GROUP A) GM3
9
2
South Alabama Arrows
South Walton Hawks 13U
-vs- 05/26/2024 - 1:00 PM FIELD 3 (GROUP A) CHAMPIONSHIP

14U
Score
Game Date / Time Location
6
1
Canes Southeast 14U - Wiregrass
Strike Zone
-vs- 05/25/2024 - 8:00 AM FIELD 2
2
7
Canes Southeast 14U - Wiregrass
YGB 14U
-vs- 05/25/2024 - 9:30 AM FIELD 2
4
9
Strike Zone
YGB 14U
-vs- 05/25/2024 - 11:00 AM FIELD 2
6
7
Cutters 14U
WooSox
-vs- 05/25/2024 - 12:30 PM FIELD 2
0
7
Cutters 14U
Clubhouse Baseball
-vs- 05/25/2024 - 2:00 PM FIELD 2
4
11
WooSox
Canes FL Panhandle
-vs- 05/25/2024 - 3:30 PM FIELD 2
5
3
Clubhouse Baseball
Canes FL Panhandle
-vs- 05/25/2024 - 5:00 PM FIELD 2
6
5
Canes Southeast 14U - Wiregrass
Cutters 14U
-vs- 05/26/2024 - 8:00 AM FIELD 2 (GM1)
2
1
YGB 14U
Strike Zone
-vs- 05/26/2024 - 9:40 AM FIELD 2 (GM2)
2
8
Canes Southeast 14U - Wiregrass
YGB 14U
-vs- 05/26/2024 - 11:20 AM FIELD 2 (GM3)
5
4
Canes FL Panhandle
WooSox
-vs- 05/26/2024 - 1:00 PM FIELD 2 (GM4)
3
7
Clubhouse Baseball
Canes FL Panhandle
-vs- 05/26/2024 - 2:40 PM FIELD 2 (GM5)
1
9
YGB 14U
Canes FL Panhandle
-vs- 05/26/2024 - 4:20 PM FIELD 2 (CHAMPIONSHIP)

7U

Team Standings Tournament Record Overall Record Place Seed
Prime Baseball 1-1-2 1-1-2 0 3
Canes FL Panhandle 1-2-1 1-2-1 0 4
5 Star Gulf Coast 7u - Clark 1-1-1 1-1-1 0 2
Perry Prime 4-0-0 7-0-0 0 1
Flyers Baseball 0-3-0 0-3-0 0 5

Games
Date Team 1 Score 1 Team 2 Score 2
5-25 Flyers Baseball 6 Perry Prime 10
5-25 Flyers Baseball 12 5 Star Gulf Coast 7u - Clark 14
5-25 Perry Prime 17 Canes FL Panhandle 9
5-25 Prime Baseball 9 5 Star Gulf Coast 7u - Clark 9
5-25 Prime Baseball 5 Canes FL Panhandle 5
5-26 Canes FL Panhandle 13 Flyers Baseball 11
5-26 5 Star Gulf Coast 7u - Clark 6 Prime Baseball 14
5-26 Perry Prime 12 Canes FL Panhandle 10
5-26 Prime Baseball 12 Perry Prime 18

8U

Team Standings Tournament Record Overall Record Place Seed
AA Arrows 8U 3-1-0 9-4-0 1 2
Capital City Heat 3-1-0 3-1-0 2 1
Panama City Pearls 1-2-0 2-5-0 3 3
Panhandle Hurricanes 8u 2-2-0 18-17-2 4 4
FB Ballers 0-3-0 0-3-0 5 5

Games
Date Team 1 Score 1 Team 2 Score 2
5-25 AA Arrows 8U 16 Panama City Pearls 3
5-25 AA Arrows 8U 4 Capital City Heat 12
5-25 Panama City Pearls 13 FB Ballers 0
5-25 Capital City Heat 13 Panhandle Hurricanes 8u 5
5-25 FB Ballers 5 Panhandle Hurricanes 8u 11
5-26 Panhandle Hurricanes 8u 12 FB Ballers 2
5-26 AA Arrows 8U 8 Panama City Pearls 2
5-26 Capital City Heat 10 Panhandle Hurricanes 8u 4
5-26 Capital City Heat 10 AA Arrows 8U 11

9U

Team Standings Tournament Record Overall Record Place Seed
Canes FL Panhandle 2-1-0 2-1-0 0 1
Pickups 2-2-1 2-2-1 0 5
South Walton Hawks Black 9U 4-0-1 4-0-1 0 3
Wiregrass Select 9U 1-3-0 5-8-1 0 7
Gulf Coast Crush 8U 0-3-0 3-4-0 0 6
Albany Xpress 9U 1-2-0 1-2-0 0 4
Hitmen 9u 2-1-0 16-6-0 0 2

Games
Date Team 1 Score 1 Team 2 Score 2
5-25 Hitmen 9u 9 Gulf Coast Crush 8U 8
5-25 Hitmen 9u 7 Albany Xpress 9U 6
5-25 Albany Xpress 9U 7 Gulf Coast Crush 8U 5
5-25 Wiregrass Select 9U 5 South Walton Hawks Black 9U 23
5-25 Canes FL Panhandle 11 Pickups 2
5-25 Canes FL Panhandle 16 Wiregrass Select 9U 9
5-25 South Walton Hawks Black 9U 10 Pickups 10
5-26 South Walton Hawks Black 9U 19 Gulf Coast Crush 8U 1
5-26 Hitmen 9u 8 Wiregrass Select 9U 12
5-26 Albany Xpress 9U 0 Pickups 12
5-26 South Walton Hawks Black 9U 11 Wiregrass Select 9U 7
5-26 Canes FL Panhandle 4 Pickups 13
5-26 South Walton Hawks Black 9U 9 Pickups 6

10U

Team Standings Tournament Record Overall Record Place Seed
Albany Xpress 3-1-0 4-3-0 0 9
Suwannee Bombers 10u 2-1-1 2-1-1 0 2
South Alabama Raptors 1-2-0 1-2-0 0 8
South Walton Hawks 10U 0-3-0 1-5-0 0 11
Montgomery Ducks 1-2-0 1-2-0 0 5
USA Prime Panhandle 2-2-0 7-5-0 0 4
5 Star Gulf Coast 10u - Hirsch 1-2-0 5-3-0 0 7
Hustle Scott Hemond Baseball 2-2-0 6-3-0 0 6
5 Star Gulf Coast 10u - Levins 4-0-0 13-7-0 0 1
Canes FL Panhandle- Black 1-1-1 1-1-1 0 3
YGB 2-3-0 5-4-0 0 10

Games
Date Team 1 Score 1 Team 2 Score 2
5-25 YGB 4 5 Star Gulf Coast 10u - Hirsch 8
5-25 Hustle Scott Hemond Baseball 9 5 Star Gulf Coast 10u - Levins 10
5-25 YGB 4 Canes FL Panhandle- Black 5
5-25 Hustle Scott Hemond Baseball 5 USA Prime Panhandle 2
5-25 Montgomery Ducks 9 5 Star Gulf Coast 10u - Hirsch 4
5-25 Albany Xpress 4 5 Star Gulf Coast 10u - Levins 21
5-25 Montgomery Ducks 4 USA Prime Panhandle 7
5-25 Canes FL Panhandle- Black 8 Suwannee Bombers 10u 8
5-25 South Alabama Raptors 5 Albany Xpress 14
5-25 Suwannee Bombers 10u 11 South Walton Hawks 10U 2
5-25 South Alabama Raptors 15 South Walton Hawks 10U 0
5-26 YGB 5 South Walton Hawks 10U 3
5-26 Albany Xpress 5 South Alabama Raptors 1
5-26 5 Star Gulf Coast 10u - Hirsch 2 YGB 7
5-26 Albany Xpress 10 YGB 9
5-26 USA Prime Panhandle 6 Montgomery Ducks 5
5-26 Canes FL Panhandle- Black 3 Hustle Scott Hemond Baseball 9
5-26 5 Star Gulf Coast 10u - Levins 10 USA Prime Panhandle 2
5-26 Suwannee Bombers 10u 10 Hustle Scott Hemond Baseball 4
5-26 5 Star Gulf Coast 10u - Levins 6 Suwannee Bombers 10u 5

11U

Team Standings Tournament Record Overall Record Place Seed
Farm Factory Baseballl 2-1-0 2-1-0 0 2
Albany Xpress 11U 2-2-0 2-2-0 0 6
Troy Warriors 11U 2-1-0 12-6-0 0 1
11U Prospects - Lassetter 2-2-0 2-2-0 0 4
5 Star Mafia Gulf Coast 11u- Jones 2-2-0 3-5-0 0 5
Canes FL Panhandle- Gold 4-0-0 4-0-0 0 3
South Walton Hawks 11U Gray Team 0-3-0 2-7-0 0 8
Pelicans 0-3-0 7-6-0 0 7

Games
Date Team 1 Score 1 Team 2 Score 2
5-25 Pelicans 3 Canes FL Panhandle- Gold 6
5-25 South Walton Hawks 11U Gray Team 5 5 Star Mafia Gulf Coast 11u- Jones 8
5-25 Pelicans 1 11U Prospects - Lassetter 15
5-25 South Walton Hawks 11U Gray Team 2 Farm Factory Baseballl 14
5-25 Albany Xpress 11U 2 Canes FL Panhandle- Gold 7
5-25 5 Star Mafia Gulf Coast 11u- Jones 2 Farm Factory Baseballl 9
5-25 11U Prospects - Lassetter 2 Troy Warriors 11U 6
5-25 Albany Xpress 11U 1 Troy Warriors 11U 5
5-26 Albany Xpress 11U 6 Pelicans 4
5-26 5 Star Mafia Gulf Coast 11u- Jones 12 South Walton Hawks 11U Gray Team 7
5-26 Albany Xpress 11U 7 5 Star Mafia Gulf Coast 11u- Jones 5
5-26 Farm Factory Baseballl 0 Canes FL Panhandle- Gold 21
5-26 Troy Warriors 11U 4 11U Prospects - Lassetter 5
5-26 11U Prospects - Lassetter 5 Canes FL Panhandle- Gold 6

12U

Team Standings Tournament Record Overall Record Place Seed
Gulf Coast Elite 4-0-0 8-0-0 0 1
Diamond Athletics 12u 2-1-0 7-8-0 0 2
The Deep 2-2-0 8-6-0 0 6
South Walton Hawks 12U - Jarvis 2-2-0 11-5-0 0 5
Tallahassee Bombers 0-3-0 0-3-0 0 8
South Walton Hawks 12U 3-1-0 11-4-2 0 3
Hawks 12U (King) 0-3-0 7-17-1 0 9
Panama City Mavericks 2-2-0 15-12-0 0 7
Florida Ice 1-2-0 11-12-1 0 4

Games
Date Team 1 Score 1 Team 2 Score 2
5-25 Florida Ice 6 South Walton Hawks 12U 7
5-25 Florida Ice 7 Hawks 12U (King) 3
5-25 South Walton Hawks 12U 12 Panama City Mavericks 6
5-25 Tallahassee Bombers 1 South Walton Hawks 12U - Jarvis 6
5-25 Hawks 12U (King) 4 Gulf Coast Elite 14
5-25 Diamond Athletics 12u 12 Tallahassee Bombers 6
5-25 The Deep 3 Panama City Mavericks 2
5-25 Diamond Athletics 12u 10 South Walton Hawks 12U - Jarvis 2
5-25 The Deep 1 Gulf Coast Elite 16
5-26 Panama City Mavericks 7 Tallahassee Bombers 3
5-26 Hawks 12U (King) 0 The Deep 8
5-26 Panama City Mavericks 7 The Deep 3
5-26 Florida Ice 1 South Walton Hawks 12U - Jarvis 5
5-26 Diamond Athletics 12u 0 South Walton Hawks 12U 6
5-26 Gulf Coast Elite 8 South Walton Hawks 12U - Jarvis 5
5-26 South Walton Hawks 12U 4 Gulf Coast Elite 5

13U

Team Standings Tournament Record Overall Record Place Seed
South Walton Hawks 13U 3-1-0 3-6-1 0 1
Raptors 1-2-0 1-2-0 0 3
South Houston Tribe 0-3-0 0-20-0 0 9
Saxons 13U 1-2-0 2-4-0 0 4
Hotbox 13u 1-3-0 1-3-0 0 8
850 Waves 1-2-0 16-16-0 0 7
South Alabama Arrows 4-0-0 8-0-0 0 2
Spanish Fort Elite 2-2-0 2-2-0 0 5
YGB 3-1-0 3-1-0 0 6

Games
Date Team 1 Score 1 Team 2 Score 2
5-25 YGB 5 850 Waves 10
5-25 South Alabama Arrows 9 Spanish Fort Elite 6
5-25 850 Waves 5 Spanish Fort Elite 11
5-25 South Alabama Arrows 7 Hotbox 13u 3
5-25 YGB 12 Saxons 13U 4
5-25 South Walton Hawks 13U 2 Raptors 1
5-25 South Houston Tribe 0 Saxons 13U 26
5-25 Hotbox 13u 2 Raptors 18
5-25 South Houston Tribe 3 South Walton Hawks 13U 22
5-26 850 Waves 2 Hotbox 13u 10
5-26 YGB 10 South Houston Tribe 2
5-26 Hotbox 13u 3 YGB 6
5-26 Saxons 13U 4 Spanish Fort Elite 11
5-26 South Alabama Arrows 17 Raptors 2
5-26 South Walton Hawks 13U 3 Spanish Fort Elite 1
5-26 South Alabama Arrows 9 South Walton Hawks 13U 2

14U

Team Standings Tournament Record Overall Record Place Seed
Clubhouse Baseball 2-1-0 2-1-0 0 1
Canes FL Panhandle 4-1-0 4-1-0 0 4
WooSox 1-2-0 16-9-0 0 5
Cutters 14U 0-3-0 0-3-0 0 6
Strike Zone 0-3-0 3-4-0 0 7
YGB 14U 4-1-0 4-1-0 0 2
Canes Southeast 14U - Wiregrass 2-2-0 10-3-0 0 3

Games
Date Team 1 Score 1 Team 2 Score 2
5-25 Canes Southeast 14U - Wiregrass 6 Strike Zone 1
5-25 Canes Southeast 14U - Wiregrass 2 YGB 14U 7
5-25 Strike Zone 4 YGB 14U 9
5-25 Cutters 14U 6 WooSox 7
5-25 Cutters 14U 0 Clubhouse Baseball 7
5-25 WooSox 4 Canes FL Panhandle 11
5-25 Clubhouse Baseball 5 Canes FL Panhandle 3
5-26 Canes Southeast 14U - Wiregrass 6 Cutters 14U 5
5-26 YGB 14U 2 Strike Zone 1
5-26 Canes Southeast 14U - Wiregrass 2 YGB 14U 8
5-26 Canes FL Panhandle 5 WooSox 4
5-26 Clubhouse Baseball 3 Canes FL Panhandle 7
5-26 YGB 14U 1 Canes FL Panhandle 9

Event Address: 50 CHIP SEAL PKWY, PANAMA CITY BEACH, FL 32412

Map and Directions Map and Directions

Weather:

PANAMA CITY BEACH WEATHER